Na masáž si vyčleňte dostatek času, počítejte s časovým rozmezím do 90 minut. .Čas zahrnuje úvodní rozhovor 15 minut, masáž 60 minut a 15 minut odpočinek po masáži.

K masážím si můžete přiobjednat harmonizaci tibetskou mísou či terapeutickými ladičkami , případně čas na konzultaci.

CENA: 1050,- Kč - čas k rezervaci 90 minut

(za každých dalších započatých 30 minut - 350,- Kč)

Cena zahrnuje: Léčení těla a všech Vašich smyslů. Oleje v biokvalitě (macerát třezalky v sezamovém oleji) detoxikují a vyživí Vaše tělo. Detailně doladěné prostředí zharmonizuje Vaše smysly. Bavlněné prostěradlo dá Vašemu tělu pocit bezpečí. Aromalampa navodí léčivou energii vůní esenciálních olejů. Osvětlení solnými lampami nechá odpočinout Vašemu nervovému systému.  Lahodný čaj z léčivých bylin vyladí Vaši vnitřní prostředí, Vaše orgány. Celý prožitek doprovodí terapeutická hudba.

Celotělová olejová masáž

ABHYANGA

  Královská masáž ABHYANGA

ájurvédská celotělová olejová masáž

 • posiluje imunitní systém
  velmi vhodná při anemických stavech (s nedostatkem železa)
  posiluje organismus a snižuje únavu
  dodává do organismu životní energii
  vhodná po porodu a v šestinedělí (pro matku i novorozence)
  zpomaluje proces opotřebení organismu (stárnutí)
  pravidelná aplikace procedury Královská masáž Abhyanga účinně pomáhá distancovat se od vnějších problémů a nahlížet na okolní svět s povzneseným a zdravým nadhledem
  Abhyanga je efektivním opatřením určeným především pro předcházení chronickým stresům, únavovému syndromu či syndromu vyhoření, stejně jako depresím- jež se posléze stávají kořenem dalších problémů a onemocnění. 

Cena masáží zahrnuje: ručníky, bavlněná prostěradla, olej v biokvalitě, esenciální oleje.
Na masáž si vyčleňte dostatek času, počítejte s časovým rozmezím do 90 minut. Čas zahrnuje úvodní rozhovor 15 minut, masáž 60 minut a 15 minut odpočinek po masáži. Masáž uvolňuje toxiny nejen fyzického těla, ale i mentálního. Mohou vyvstat témata ke zpracování, emoce nebo mohou vyjít najevo psychosomatické potíže. Ve výše určeném čase je možné, pokud si budete přát a téma vyvstane, lehce se tématu dotknout. Pokud byste si přáli téma detailněji analyzovat, je možné si předem rezervovat více času k masáži nebo se objednat na konzultaci mimo termín masáže.