Genové klíče

V loňském roce ke mně přišla kniha, která mě zcela pohltila a dala mi pocítit, že vše co se děje, má svůj hluboký smysl, svůj řád. Nadchla mě a uklidnila. Je mou studnicí informací, které jako váha s ascendentem v blížencích, opravdu potřebuji . Jde o knihu " Genové klíče" od Richarda Rudda.

Již dříve jsem slyšela o čínské knize moudrosti I-ťing s 64 hexagramy a Human designu.

Genové klíče jsou jejich spojením a propojením s vědou.

Jde o 64 genových klíčů, které doslova mohou změnit naši DNA, náš život. Jsou klíčem k odemykání našich tajných komnat.

Na své cestě jsem často slýchala, že se musíme vypořádat se svými stíny a strachy. Ale až Richardovo pohled na ně mi dal odpovědi. Rchard Rudd vidí v každém stínu či strachu obrovský potenciál. Energii, kterou, když uchopíme, proměníme svůj strach (stín) v náš DAR. DAR obohatí nejen nás samé, ale všechny kolem nás. A jakmile začneme pracovat s našimi DARY můžeme se posunout na další level. Na stupeň, plně rozvinutého našeho potenciálu celistvé lidské bytosti.

Nevidí tedy náš stín nebo strach jako něco negativního, ale něco, co je třeba uvidět a přijmout. Uvolnit obrovské množství energie, která se v nich skrývá a nastartovat ZMĚNU, což je pravý význam I-ťingu.

Náš stín, strach je jako semínko, které čeká v zemi na správné podmínky. Jakmile začneme semínko zalévat, dáme mu pozornost a péči, a nastane jaro ( správný čas), semínko začne klíčit. Budeme-li trpělivě pečovat o vyklíčené semínko, mladou rostlinku, vyroste v nádhernou květinu (DAR), kterou je velice těžké přehlédnout. Budeme-li vytrvalý ve svém úsilí, i naše vnímání květiny se promění.

Co mě ještě fascinuje na Genových klíčích?

Kniha mi připomíná naše dávno zapomenuté hodnoty. Vnímám současnou krizi ve společnosti, jako krizi hodnot. Slova jako krása, jednota, nevinnost, ctnost, nepřemožitelnost, vševědoucnost, chrabrost, nezištnost, oddanost, pokora, posvátná úcta, vznešenost, laskavost - láskyplnost, čest apod. čekají na svůj návrat, na pochopení, uznání a začlenění do našeho života.

A protože skutečně velice ráda sdílím, podělím se s Vámi o své myšlenkové pochody nad Genovými klíči. Mé stručné vysvětlení s praktickými radami a úkoly najdete v této sekci.

 Propojení genových klíčů s mým životem popisuje na svém blogu ZDE.

Pokud by Vás zajímal Váš osobní hologenetický profil můžete si jej zdarma vygenerovat ZDE .

Ráda Vám vysvětlím jak se svým profilem pracovat. Objednejte si konzultaci ZDE.