Genový klíč 3

NEVINNOST

DAR INOVACE

STÍN CHAOS

Jedna z věcí, která je fascinující na genových klíčích, je ta, že ve chvíli, kdy se jimi začnete zabývat, přijdou Vám do života situace, abyste mohli vše pochopit, nejen na intelektuální úrovni, ale i té fyzické. Vše je třeba zapracovat do života.

Dnes byl úplněk v Raku, je 18.1.2022. Stín GK 3 - Chaos se projevuje v plném proudu a myslím, že již si toho mnoho lidí všimlo.

Richard Rudd píše:

Je zajímavé, že původní význam slova chaos měl blíže k výrazu prapůvodní prostor. Avšak nepochopení vycházející ze strachu přisoudilo tomuto slovu význam " zmatek".

Ráno jsem vstala a říkala si, že tentokráte jsem přečkala úplněk v klidu, i když měl být silný a měl odkrývat témata ve vztazích. U mě panovala celkem harmonie, tak jsem si řekla dobrý, a šla jsem po svých ranních činnostech kolem zvířat. No, nechval dne před večerem, že? Když jsem se vrátila, měla jsem telefon, který uvedl do pohybu - chaosu celé dopoledne. :-). Podělím se s Vámi o proces, který byl pro mě velmi důležitý a myslím, že souvisí s GK 3.

Doma mi chyběla skořice a ještě další koření, a tak jsem se rozhodla zajít do PENNY v Kraslicích. Vstoupím do prodejny a paní u pokladny na mě křičí, že nesmím vstoupit do prodejny bez roušky. Zeptala jsem se jí, proč? A ona, že je to nařízení a, že nesmím, že mi nic neprodají. Řekla, jsem jí, že nemusí mít strach, že budu dodržovat odstup. V obchodě bylo opravdu málo lidí. V pohodě jsem šla nakupovat. Když už jsem se blížila ke kase, vyběhla na mě zaměstnankyně, že ať si okamžitě vezmu roušku nebo ať opustím obchod. Řekla jsem jí, že již mám nakoupeno, jdu ke kase, zaplatím a odcházím. Paní přitvrdila, ať si nasadím roušku nebo že na mě zavolá Policii. To mě velice překvapilo. " Chcete na mě volat policii, jen proto, že nemám roušku? Nepřeháníte to trochu? Slyšela jste o rozhodnutích ústavního soudu? " Paní zaměstnankyně brala však svou úlohu velmi vážně, řekla, že ji Ústava a ani Ústavní soud nezajímají, že oni jsou soukromá firma a oni mě bez roušky neobslouží." Fajn. Je pravda, že mě paní trochu rozhodila. Do toho se vmísil starší pán, který řekl, že je to nařízení vlády. No, chvilku jsem přemýšlela, co udělám, a když paní na mě stále hulákala, že mě nikdo neobslouží, a že zavolá Policii, řekla jsem jí, ať si to zboží nechají, že odcházím.

Celá situace mě přišla neuvěřitelně komická a absurdní. Jako celé mé dopoledne. Sedla jsem do auta, zavolala kamarádce astroložce a začala jsem analyzovat své pocity, postoje a co mi zvláštní příhoda dnešního dopoledne po úplňku chce asi říci.

Nejvíce mě oslovil výraz staršího pána, když jsem mu řekla, že mě nezajímají nařízení vlády, která porušuje Ústavu ČR. V jeho očích jsem uviděla, jak děsivé pro něj je, přijmout tento fakt.

Vláda porušuje zákon? Co to znamená? Anarchii? Uviděla jsem strach ze ztráty pevné půdy pod nohama. Uvědomila jsem si, jak je pro některé lidi těžké toto vůbec připustit. Jaké dopady to má na jejich psychiku. Rozpad stability. O co by se opřeli, když by připustili, že je anarchie.... chaos. Najednou se ve mně vzbudil soucit. Chápala jsem pána, jak těžké, to pro něj musí být.

Richard Rudd:

" Myšlenka, že by svět nikdo neřídil, nás děsí! Co by se stalo, kdyby svět neměl žádné vlády? Co by se stalo, kdybychom neměli náboženství, vzdělání, policii, armádu nebo peníze? Protože nedůvěřujeme životu, jedinou odpovědí, kterou můžeme na tuto otázku dát, je chaos."

Najednou jsem pochopila, jak moc má přítomnost bez roušky v obchodě, otřásla paní zaměstnankyní a starším pánem, jejich hodnotami. Jak těžké pro nás bude přijmout změny. Přijmout, že starý systém padá. Připustit, že možná...jak říkal již pan Werich, nejlepší bude, když si budeme vládnout sami.

Další pocit, který se vynořil je, jak já se stavím k autoritám. V tomto případě chápu jako autoritu stát resp. vládní nařízení.

Musela jsem si přiznat, že stále díky svým genovým klíčům GK 38 a 39, prožívám boj za svobodu, podle starého vzorce. Pouze reaguji na mocenský, manipulativní postoj autorit. Jdu do střetu a bojuji z pozice pocitu, že nemám dost síly. Připomnělo se mi mé dětství. Můj otec byl na mě velice přísný a vystupoval z pozice moci. Nechápala jsem to a později v pubertě bojovala proti bezpráví. Protestovala jsem a vzpírala se. Nejen otci, ale i ve škole. A ještě později i v zaměstnání. Pocit, který můj boj doprovázel byla bezmoc. I teď v obchodě se objevil. Vlastně jsem vůbec nevěděla, co mám dělat. Celé to bylo tak absurdní. Nemohu si nakoupit, protože nemám roušku, a to vše jen proto, že to někdo řekl.

Hmmmmmm. Co s tím?

Myslím, že odpověď je jako vždy, přijetí. Přijetí mě samotné. Ano jsem bojovník za svobodu, spravedlnost a práva jakýchkoliv živých bytostí včetně mě samotné. Přijetí doby ve které žiji. Přijetí, že systém se hroutí a je to pro nás těžké. Přijetí své síly. Přijetí nového postoje - dar GK 3 INOVACE. Přijetí NEVINNOSTI. Nejsem vinna, že chci respektovat samu sebe. Přijetí, že se někdy beru moc vážně. Přijetí, že vše je jen hra. A můj boj, kéž se promění v ČEST - siddhi GK 38.

Richard Rudd:

Život je nevinný, my jsme život, a proto jsme nevinní. To je rovnice příštího tisíciletí.