Cesta do hlubin nevědomí

22.09.2023

Jak už to tak bývá na cestě seberozvoje a sebepoznání, přišly nové výzvy starých témat. Občas se mi stane, že se zacyklím ve svém pozorování a nejsem schopna vystoupit z kruhu. Tíživé pocity jsem svěřila své přítelkyni Marcele a ta mi domluvila s jejím manželem Jaroslavem schůzku na KVANTOVOU REGRESNÍ TERAPII.  

Jak to probíhalo? 

Nejdříve jsme si s Jaroslavem povídali, jak bude regrese probíhat, řekli si postup a probrali společně mnou připravené otázky na které jsem chtěla dostat odpovědi a které mě aktuálně trápily. Jaroslav se ujistil, že mým otázkám dobře porozuměl a že vystihují to, co chci opravdu zjistit. 

Jak se ukázalo, otázky byly stěžejním tématem. Dle mé zkušenosti stálo za to, se nad otázkami zamyslet a ujasnit si tak, co mě opravdu tíží a co je tématem, které chci zpracovat. 

Na dané téma se mi totiž ukázaly právě ty životy, které mi pomohly pochopit souvislosti.  Pomohly mi odhalit nevědomé vzorce, pocity, emoce a mnou vybudované ochrany, které si sebou nesu opravdu dlouho a zdá se, že mi úplně neslouží. 

Bylo mi ukázáno,  uviděla jsem a  procítila, jak se poskládal tento život a proč. Co mi na mé cestě v současném životě pomáhá dosáhnout klidu a naopak, které tzv. negativní emoce ve mě dřímají a jaký to má důvod. 

Pod laskavým, jemným a důvěrným vedením Jaroslava jsem odhalila, proč se ve svém nynějším životě zabývám permakulturou, proč je pro mě tak důležitá. Na druhé straně se mi osvětlilo odkud pramení pocit zloby, bezmoci a osamění, ukrytý hluboko hluboko ve mě.  

Na dalším sezení se dokonce ukázal i obraz mého poslání. To je však předmětem mého současného zpracování a jakmile proces dokončím, ráda se o něj s Vámi podělím. 

Regrese u Jaroslava nastartovala procesy, které teď integruji do svého života. 

Je to proces, který mě uvrhl na týden s horečkami do postele :-), ale stojí to za to. Stojí mi za to vědět kým jsem a proč. Svobodně se rozhodnout kým chci být. Co nejvíce odpoutána od svých nevědomých vzorců, které postupně vyplouvají na povrch.  Svobodná a spokojená s tím, kým jsem. To je můj cíl. 

A jaký je ten Váš? 

S láskou a úctou 

Monika