• Monika

O LOGU " U ZELENÉHO SLUNCE"

Často se nás klienti ptají:

Proč U Zeleného Slunce?

Jak může být slunce zelené?

Slunce, chápu, ale zelené?

Když jsme přemýšleli o názvu, chtěli jsme něco, co obsáhne všechny naše aktivity.

Chtěli jsme, aby už samotný název byl místem, kde můžete vidět svět lepší.

Místem, kde nám spolu bude dobře. Místem, kde se budeme spolu rádi potkávat. Místem, kde budeme spoluvytvářet pozitivní energii (Slunce).

Chtěli jsme, aby název zahrnoval naši lásku k přírodě, k matce zemi (Zelené), ale i energii, kterou z ní získáváme a posíláme prostřednictvím masáží a dalších služeb dál. (Zelené Slunce).

A tak vznikl název U Zeleného Slunce.


Dalším krokem bylo vymyšlení loga. Nejdříve jsem kreslila a kreslila a kreslila. Pak jsem požádala jednu malou holčičku, aby ona nakreslila naše logo. Nakreslila krásné jednoduché sluníčko. Velice se nám líbilo, ale jakoby to stále nebylo ono. A tak jsme oslovili profesionála.

Chtěli jsme logo, které zasáhne naše srdce. A to se podařilo.

Tvůrce loga napsal o logu toto:

"V logu jsem v podobě listů lotosu, vyjádřil nejen předmět Vašeho podnikání tedy masáže, jóga, očista, eko-zdravé farmaření, ale i povznesení ducha a těla. Nejen v podobě kvalitní masáže, ale také i v podobě kvalitních potravin, popřípadě nabitých zkušeností, vědomostí. Takže člověk, který od Vás odejde, bude doslova znovuzrozený a plný energie, jak v podobě masáží, kvalitního jídla pro fyzično, tak jógy, relaxu, sauny. Zároveň v symbolu můžete vidět počáteční východ slunce, rozkvět květiny, jako počátku nového dne a nabití energie. Barvy jsou zvoleny, tak aby naplňovali energií a korespondovali se zaměřením na kvalitní potraviny, péči o tělo, i ducha. Zvolil jsem spíše hravý a pozitivní font, který doplňuje pozitivní a energetickou atmosféru. Vzniklo nám tedy svěží, poměrně energií nabité, pozitivní logo, které jedinečné, stejně jako Vaše služby a na velmi vysoké úrovni. Vše maximálně v čistém, svěžím a moderním nádechu designu.


Mockrát děkuji za Váš čas, za Vaší trpělivost při tvorbě, tak výjimečného loga."


Byli jsme zcela nadšeni popisem loga, neboť naprosto přesně odráží naší cestu ke službě, tak jak bychom ji rádi poskytovali.

16 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Konstelace Lilith, Eva a Adam

„Můj pane, odpusťte, miluji Vás.“ V ten jeden jediný okamžik, kdy došlo k propojení všech mých částí, jsem ucítila neskonalou sílu, na šla j